esthemax.sk
MENU
esthemax.sk

Séra a Ampulky

Sérum je roztok (kozmetický prípravok) s vysokou koncentráciou aktívnych látok, ktorý na našu pleť pôsobí ako energetická injekcia. Malé molekuly môžu preniknúť hlboko do pokožky, aby ju vyhladili a liečili zvnútra von. Pomáha obnoviť vlhkosť a pružnosť pleti, tak aby žiarila. Môžeme povedať, že Sérum je omnoho silnejšie a intenzívnejšie než iba bežný krém. Má ľahšiu textúru, ale pre dosianutie maximalného výsledku je najlepšia kombinácia Sérum + pleťový krém (denný, nočný). Sérum vám nikdy nezanesie póry ani nespôsobí čierne bodky a môžete ho teda pokojne používať i na problematickú pleť.

Klinické ampullky:
Ampulka dokáže oživiť pokožku už samotnými kvapkami roztoku. S vyššou koncentráciou prospešných zložiek môže ampulka prekrviť pokožku a zlepšťi príznaky rôznych kožných ochorení a špecifických problémov starostlivosti o pleť, ktorý je potrebné zlepšiť, ako je starnutie, suchosť, zmena farby, tmavé škvrny a ďalšie. Tým, že ampulka prenikne do hlbších vrstiev pokožky, pracuje efektnejšie, aby bola pleť krásna.

Odporúčané použitie:
Ampulky môžete v jednom ošetrení kombinovať s pleťovým sérom. Aplikujte sérum, naneste Hydrojelly masku a potom ampulku zapracujte prístrojom.
Pri používaní môžete zvoliť vlastnú kombináciu.

Zoradiť
Cena
Kategórie
Filtrovať produkty Showing all 11 results
Kategórie
Séra a ampulky